Start Moda Limi Feu – w propozycjach jak się ubrać do biura


 

Kuszące lekcje geometrii

Niewątpliwie żyjemy w estetyce grafiki trójwymiarowej. Ob...

 

‘Imaginarium’ - Andrey Yakovlev & Lili Aleeva

Czy zwierzęta upodabniają się do swoich właścicieli? C...

 

Trendy Trash & Vaudeville

Interesującą propozycją wiosny 2009 jest pokaz o nazwie T...

 

Arabskie fascynacje - odzwierciedlone w trendach wiosny 2009

Inspiracją dla światowych projektantów mody są niejednok...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Limi Feu – w propozycjach jak się ubrać do biura

AddThis Social Bookmark Button

sięEdwardiańska Anglia stała się wyznacznikiem mody męskiej współczesnych projektów japońskich kreatorów mody. Kamizelka to nieodzowny element w kolekcjach takich twórców jak Issey, Yohji czy Rei. Do tej listy od niedawna dołączyła również Japonka, Limi Feu. Córka popularnego ojca, projektanta Yamamoto, swoimi kolekcjami ubrań udowadnia, że bez względu na profesjonalizm w dziedzinie mody jej rodzica, ona sama jest równie utalentowana.

Białe koszule zestawione z jednorzędowymi kamizelkami i marynarkami oraz nietypowo skrojone spodnie alladynki są elementami wiodącymi w tej eleganckiej kolekcji. Pojawiają się satynowe, asymetryczne sukienki, ciepłe żakiety, długie lub sięgające do kolan spódnice, ale też krawat. Czarno-białe zestawy to idealnie pasujące do biura stroje, które dedykowane są paniom na tegoroczną jesień. Jako kontrast wobec czerni mile widziane są wyraziste kolory, takie jak czerwień czy róż. Limi Feu zdaje się bawić łączeniem różnych materiałów i styli, z których to wariacji naprawdę dobrze jest skorzystać.

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: