Start Moda Erdem – kobieco, kolorowo, kwieciście


 

Kuszące lekcje geometrii

Niewątpliwie żyjemy w estetyce grafiki trójwymiarowej. Ob...

 

‘Imaginarium’ - Andrey Yakovlev & Lili Aleeva

Czy zwierzęta upodabniają się do swoich właścicieli? C...

 

Trendy Trash & Vaudeville

Interesującą propozycją wiosny 2009 jest pokaz o nazwie T...

 

Jesienne trendy mody 2009


Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Erdem – kobieco, kolorowo, kwieciście

AddThis Social Bookmark Button

wzoryModa na kwieciste wzory na sukienkach i bluzkach wciąż trwa! I tak jak wiosną, projektanci inspirują nas świeżym spojrzeniem na te kolorowe, kobiece wzory. Daj się porwać szaleństwu jesiennych, powabnych strojów, które emanują delikatnością i przywołują wspomnienie lata!

Na światowych wybiegach można dostrzec tendencję wykorzystania wzorów kwiatów na materiałach, która podtrzymuje ten ‘wiosenny’ trend, tym razem w wydaniu na chłodniejsze dni. Jednym z ciekawszych przykładów kreacji pełnych energii, naturalności i młodości jest kolekcja na jesień 2009 Erdem Moralioglu. Twórca zestawił ze sobą barwne wzory z czernią, co w efekcie daje elegancki strój na każdą okazję.

Do kolorowej odzieży Erdem proponuje równie barwne, kwieciste buty. Dzięki temu ubiór staje się gustownym kompletem i wyróżnia nas z tłumu. Jeśli chodzi o tkaniny wykorzystane do stworzenia pozytywnej, jesiennej kolekcji to przeważają gładkie satyny, ale pojawiają się także gdzieniegdzie koronki, ale też cieplejsze materiały płaszczyków, zapinanych na suwak.

 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: