Start Moda Kontrowersyjny szyk


 

Kuszące lekcje geometrii

Niewątpliwie żyjemy w estetyce grafiki trójwymiarowej. Ob...

 

‘Imaginarium’ - Andrey Yakovlev & Lili Aleeva

Czy zwierzęta upodabniają się do swoich właścicieli? C...

 

Trendy Trash & Vaudeville

Interesującą propozycją wiosny 2009 jest pokaz o nazwie T...

 

Arabskie fascynacje - odzwierciedlone w trendach wiosny 2009

Inspiracją dla światowych projektantów mody są niejednok...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Kontrowersyjny szyk

AddThis Social Bookmark Button

sięSpore zaniepokojenie wśród rozmaitych fashionistów i modowych bloggerów wprowadza pojawiająca się ostatnio na ulicach różnych miast moda. I nie chodzi bynajmniej o podziurawione dżinsy, podarte rajstopy czy pończochy na wierzchu, z którymi mogliśmy zetknąć się w ostatnim czasie. Popłoch budzi co innego, mianowicie moda na styl kloszarda!


Jeszcze nie tak dawno uznawano, że styl lansowany między innymi przez modelkę Erin Wasson jest ciężki do zaakceptowania. Jednakże usprawiedliwiano ją, sprowadzając ten tak zwany „zrelaksowany styl” do swego rodzaju buntu przeciwko modzie ogólnie lansowanej na wybiegach i traktując to jako wyraz anti-couture.
Jednakże fashioniści biją na alarm – czy tak mamy zostać zapamiętani w oczach przyszłych pokoleń? Chyba jednak mamy im do zaoferowania lepsze rzeczy…

się


Wykopywanie staroci (i niejednokrotnie ciuchowych perełek) w lumpeksach, związane z obecnym od ładnych kilku sezonów kultem stylu vintage, to jednak zupełnie co innego niż upodabnianie się do bezdomnych ludzi, których niedbały strój wcale nie jest oznaką nonszalancji…. Oceńcie sami, jak Wam się podoba ten nowy nurt.

 

się


się

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: