Start Moda Agent Provocateur


 

Kuszące lekcje geometrii

Niewątpliwie żyjemy w estetyce grafiki trójwymiarowej. Ob...

 

‘Imaginarium’ - Andrey Yakovlev & Lili Aleeva

Czy zwierzęta upodabniają się do swoich właścicieli? C...

 

Trendy Trash & Vaudeville

Interesującą propozycją wiosny 2009 jest pokaz o nazwie T...

 

Jesienne trendy mody 2009


Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Agent Provocateur

AddThis Social Bookmark Button

wszystkoGorsetowe, prześwitujące topy, czarne pończochy – samonośne lub przypinane do pasów, koronki, mało zabudowane majteczki, przezroczyste peniuary, ćwieki, odkryte fragmenty ciała, wstążki i paski… oto nowa propozycja naczelnego bieliźnianego prowokatora.
Wszystko utrzymane w raczej ciemnej kolorystyce plus kilka białych, dość skąpych propozycji z łańcuszkami i koralikami w roli głównej. Przede wszystkim zaś dużo prześwitów.


Agent Provocateur przypomina nam swoją najnowszą kolekcją na wiosnę 2010, że moda to nie tylko ubrania, ale również bielizna. Nowa kolekcja zawiera wszystko to, czego możemy spodziewać się po tej śmiałej marce, wzbogacona jest jednak o dodatkową szczyptę pikanterii, bo inspirowana wciąż obecnym w modzie trendem fetyszowym.

W czasach, kiedy linia między szpilkami do biura, a butami z fetyszowym obcasem staje się coraz bardziej zamazana, a triumfy święci niezwykle seksowna, bandażowana sukienka Herve’a Legera, jesteśmy bliżej pokonania fetyszowego tabu, niż kiedykolwiek. Pozwalamy mu coraz bardziej zdecydowanie wkraczać do świata mody, pozwólmy mu więc zagościć w naszych sypialniach w postaci tej odważnej, ale bardzo wysmakowanej bielizny.

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: