Start Moda Zabawa modą


 

Kuszące lekcje geometrii

Niewątpliwie żyjemy w estetyce grafiki trójwymiarowej. Ob...

 

Trendy Trash & Vaudeville

Interesującą propozycją wiosny 2009 jest pokaz o nazwie T...

 

Jesienne trendy mody 2009

 

Arabskie fascynacje - odzwierciedlone w trendach wiosny 2009

Inspiracją dla światowych projektantów mody są niejednok...

Zabawa modą

AddThis Social Bookmark Button
Agatha Ruiz de la Prada, hiszpańska kreatorka mody, potrafi wprowadzić do swoich kolekcji elementy bajkowego świata i udowadnia przy tym, że modą można się bawić.

Stroje, które Agatha zaprezentowała z okazji mediolańskiego tygodnia mody są barwne, intrygujące i zabawne, jakby żywcem wyjęte z Alicji w Krainie Czarów.

"W momencie kryzysu, ważne jest, by robić rzeczy, które są pomysłowe i twórcze", mówi Ruiz De La Prada. "To jest moment do bycia kreatywnym" dodaje.  Jej samej pomysłów nie brakuje – mamy więc sukienki ze sztucznymi ptakami w klatkach, z motywem sadzonego jajka czy też z długim kolorowym włosiem – zarówno formy, materiały, detale, jak też połączenia kolorów – wszystko tu jest niezwykle oryginalne i zaskakujące.

Kreatorka stworzyła kolekcję, której daleko do trendów panujących obecnie na wybiegach i przedstawiła bardzo śmiałą wizję, a całą kolekcję zadedykowała… Salvadorovi Dali.

Jak tłumaczy bowiem sama projektantka: "Całe moje życie wielu ludzi mówiło mi, że moje ubrania ocierają się o surrealizm, czego nie lubiłam i co mi się nie podobało. Jednakże koniec końców, wiele moich projektów stało się stricte surrealistycznych".

Jeśli chcesz lepiej poznać surrealistyczny świat projektantki, odwiedź stronę http://www.agatharuizdelaprada.com

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: