Start Moda Zabawa modą


 

Kuszące lekcje geometrii

Niewątpliwie żyjemy w estetyce grafiki trójwymiarowej. Ob...

 

‘Imaginarium’ - Andrey Yakovlev & Lili Aleeva

Czy zwierzęta upodabniają się do swoich właścicieli? C...

 

Trendy Trash & Vaudeville

Interesującą propozycją wiosny 2009 jest pokaz o nazwie T...

 

Jesienne trendy mody 2009


Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Zabawa modą

AddThis Social Bookmark Button
Agatha Ruiz de la Prada, hiszpańska kreatorka mody, potrafi wprowadzić do swoich kolekcji elementy bajkowego świata i udowadnia przy tym, że modą można się bawić.

Stroje, które Agatha zaprezentowała z okazji mediolańskiego tygodnia mody są barwne, intrygujące i zabawne, jakby żywcem wyjęte z Alicji w Krainie Czarów.

"W momencie kryzysu, ważne jest, by robić rzeczy, które są pomysłowe i twórcze", mówi Ruiz De La Prada. "To jest moment do bycia kreatywnym" dodaje.  Jej samej pomysłów nie brakuje – mamy więc sukienki ze sztucznymi ptakami w klatkach, z motywem sadzonego jajka czy też z długim kolorowym włosiem – zarówno formy, materiały, detale, jak też połączenia kolorów – wszystko tu jest niezwykle oryginalne i zaskakujące.

Kreatorka stworzyła kolekcję, której daleko do trendów panujących obecnie na wybiegach i przedstawiła bardzo śmiałą wizję, a całą kolekcję zadedykowała… Salvadorovi Dali.

Jak tłumaczy bowiem sama projektantka: "Całe moje życie wielu ludzi mówiło mi, że moje ubrania ocierają się o surrealizm, czego nie lubiłam i co mi się nie podobało. Jednakże koniec końców, wiele moich projektów stało się stricte surrealistycznych".

Jeśli chcesz lepiej poznać surrealistyczny świat projektantki, odwiedź stronę http://www.agatharuizdelaprada.com

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: