Start Moda Kate Moss & Topshop


 

Kuszące lekcje geometrii

Niewątpliwie żyjemy w estetyce grafiki trójwymiarowej. Ob...

 

‘Imaginarium’ - Andrey Yakovlev & Lili Aleeva

Czy zwierzęta upodabniają się do swoich właścicieli? C...

 

Trendy Trash & Vaudeville

Interesującą propozycją wiosny 2009 jest pokaz o nazwie T...

 

Arabskie fascynacje - odzwierciedlone w trendach wiosny 2009

Inspiracją dla światowych projektantów mody są niejednok...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Kate Moss & Topshop

AddThis Social Bookmark Button

kateOd kiedy Kate Moss rozpoczęła współpracę z siecią Topshop i zaczęła pojawiać się w ich kampaniach reklamowych zobaczyliśmy już nowoczesną pannę Kate, vintage Kate, etniczną Kate – wszystko oczywiście z dodatkiem rock-chic, znaku towarowego Kate.


Wciąż pozostając na trendowym szczycie, najnowsze śmiałe przedsięwzięcie Moss dla Topshopu skupia się na wizerunku neo-grunge, z trykotami typu open-weave, mocnymi akcentami ćwiekowymi, sztucznym futrem. Całość wizerunku wzbogacona jest o wszechobecną teraz tendencję rozdartych pończoch.

Jeśli zagłębisz się nieco bardziej w tą kolekcję, to zauważysz, że klasyczny element vintage jest wciąż w grze, z cekinami i bolerami, motywami skóry i kawałkami zamszu tu i ówdzie. Swoje miejsce znajduje nawet w tej kolekcji luksusowa rosyjska marynarka z aksamitu w stylu boho.
Kampanię reklamują zmysłowe czarno-białe zdjęcia. Mamy też sporo kolorowych fotek samych ubrań. A jest co podziwiać: sukienki, bluzki, tuniki – wszystkie przyciągają oko jakimiś oryginalnymi detalami.

 

 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: