Start Moda Pończochy w roli głównej


 

Kuszące lekcje geometrii

Niewątpliwie żyjemy w estetyce grafiki trójwymiarowej. Ob...

 

‘Imaginarium’ - Andrey Yakovlev & Lili Aleeva

Czy zwierzęta upodabniają się do swoich właścicieli? C...

 

Trendy Trash & Vaudeville

Interesującą propozycją wiosny 2009 jest pokaz o nazwie T...

 

Arabskie fascynacje - odzwierciedlone w trendach wiosny 2009

Inspiracją dla światowych projektantów mody są niejednok...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Pończochy w roli głównej

AddThis Social Bookmark Button
Wrześniowy niemiecki Vogue tryska kobiecością i zmysłowością. Nagie biusty, odkryte pupy, kobiety w seksownych, wyzywających pozach, długich kozakach oraz zwiewnych jak mgiełka sukienkach. A do tego najważniejszy element – samonośne pończoszki.
Niemiecki Vogue prezentuje świetny model pończoch od Wolforda – znanego austriackiego producenta rajstop, bielizny i odzieży damskiej o najwyższej jakości.

Są to pończochy ze szwem z tyłu i motywem ręki podtrzymującej ten szew. Zbyt fajne, aby je zakrywać? Na pewno. Wpisują się tym samym do nowego nurtu w kobiecej modzie, w którym pończochy i lekko kryjące rajstopy wychodzą na światło dzienne. Noszą je w ten sposób między innymi Sienna Miller i Mischa Burton.

http://www.fashionising.com/trends/b--Lingerie-as-Outerwear-Womens-Fashion-Trend-968.htmlZresztą bielizna powoli wychodzi również na ulicę, a halki i pończochy są głównym elementem tego odważnego, ale jakże seksownego trendu.

http://www.fashionising.com/pictures/b--Lingerie-as-Outerwear-Street-Style-1721.html


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: