Start Moda ‘Kokonowe’ płaszcze


 

Kuszące lekcje geometrii

Niewątpliwie żyjemy w estetyce grafiki trójwymiarowej. Ob...

 

‘Imaginarium’ - Andrey Yakovlev & Lili Aleeva

Czy zwierzęta upodabniają się do swoich właścicieli? C...

 

Trendy Trash & Vaudeville

Interesującą propozycją wiosny 2009 jest pokaz o nazwie T...

 

Arabskie fascynacje - odzwierciedlone w trendach wiosny 2009

Inspiracją dla światowych projektantów mody są niejednok...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

‘Kokonowe’ płaszcze

AddThis Social Bookmark Button
Elegancki i wygodny styl cieplejszej odzieży na chłodniejsze dni

Zbliżająca się jesień nieuchronnie związana jest z szukaniem ubrań, które nie tylko ochronią cię przed zimnem, ale również podkreślą indywidualny styl i gust.
I choć być może ‘kokonowe’ płaszcze są ci już znane z poprzednich lat jako interesująca propozycja na sezon jesienno-zimowy, to tegoroczne pomysły stroju są nową jego odsłoną. Na tygodniu mody w Nowym Jorku i Toronto królowały świeże, innowacyjne koncepcje płaszczy, które dedykowane są kobietom na sezon jesienno-zimowy 2009.
Wśród projektów fascynujące są wzorzyste, jasne płaszcze Matthew Williamsona oraz czarne Diane Von Furstenberg. W uzyskaniu oczekiwanego efektu pięknego wyglądu okrycia wierzchniego niesłychanie istotne jest zachowanie odpowiednich proporcji we wzorach, co z powodzeniem stosują topowi projektanci mody.

Na wybiegach królowały zestawienia płaszczy z legginsami albo cienkimi dżinsami, więc jeśli nie chcesz zmarznąć, możesz je zastąpić cieplejszymi spodniami.

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: