Start Moda Kontrowersyjne torebki Jamesa Piatta


 

Kuszące lekcje geometrii

Niewątpliwie żyjemy w estetyce grafiki trójwymiarowej. Ob...

 

‘Imaginarium’ - Andrey Yakovlev & Lili Aleeva

Czy zwierzęta upodabniają się do swoich właścicieli? C...

 

Trendy Trash & Vaudeville

Interesującą propozycją wiosny 2009 jest pokaz o nazwie T...

 

Arabskie fascynacje - odzwierciedlone w trendach wiosny 2009

Inspiracją dla światowych projektantów mody są niejednok...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Kontrowersyjne torebki Jamesa Piatta

AddThis Social Bookmark Button
Przymiotnik „nietypowe” to jeszcze za mało, żeby określić fantazję i kreatywność projektów autora jednych z najciekawszych torebek na świecie. Amerykański designer, James Piatt jest bowiem twórcą nie dającym się zamknąć w żaden schemat, dotyczący mody.

Inspiracją dla konstruktora jest współczesna emancypacja kobiet, ich wyzwolenie psychiczne, a także śmiałe przejęcie ról męskich oraz dominacja. Artysta ma świadomość, że rola płci pięknej w otaczającej nas rzeczywistości przeżywa swoistą metamorfozę i nabiera indywidualnych cech.

Wśród akcesoriów pomysłu Amerykanina znajduje się torebka „Persuader”, która jest w kształcie karabinu maszynowego. Produkt wyceniony jest na 379 dolarów. Innym fantazyjnym pomysłem jest czerwona, drapieżna damska torebka “Peacemaker” za 80 dolarów. Artykuły cechuje dystans i duże poczucie humoru, bowiem „Tinkerbell” jest dowcipnym komentarzem wobec zachowania Paris Hilton, która traktuje swojego pieska, jako swój niezbędny dodatek.

James Piatt
ma odwagę skonstruować to, o czym marzą panie, nie bojąc się prostych skojarzeń oraz zabawnych nawiązań do pustki niektórych zachowań społecznych. Oczywiście jego śmiałość w stosowaniu sarkastycznych konstrukcji jest celowa i zamierzona. Innowacyjne pomysły z pewnością przypadną do gustu kobietom, które cenią indywidualność i poczucie humoru na co dzień.

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: