Start Moda Niepokorny Alexander Wang


 

Kuszące lekcje geometrii

Niewątpliwie żyjemy w estetyce grafiki trójwymiarowej. Ob...

 

‘Imaginarium’ - Andrey Yakovlev & Lili Aleeva

Czy zwierzęta upodabniają się do swoich właścicieli? C...

 

Trendy Trash & Vaudeville

Interesującą propozycją wiosny 2009 jest pokaz o nazwie T...

 

Arabskie fascynacje - odzwierciedlone w trendach wiosny 2009

Inspiracją dla światowych projektantów mody są niejednok...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Niepokorny Alexander Wang

AddThis Social Bookmark Button
Odchodząc jak najdalej od podartych pończoch i butów na zamek błyskawiczny, co przeniosło grunge’owy styl w XXI wiek, Alexander Wang robi zwrot w bardziej wyrafinowanym kierunku w swojej nowej kolekcji na 2010 rok.

Chociaż w sumie cięcia są tu dość luźne, również znajdziemy tu bardziej dopasowane elementy, co tworzy oryginalny mieszankę. Boskie sukienki i drapowane mini z pewnością znajdą wiele zwolenniczek.

Chociaż to swobodne wyrafinowanie przyjmuje w pokazanych ubraniach nieco inny obrót niż moglibyśmy spodziewać się po Alexie, to jednak znak Wanga widać w tej kolekcji od początku do końca.

Mamy tu czerń, szarości, granat, biel, ołówkowe spódnice, dżins oraz… ażurowe, robione na drutach sweterki. Jak zwykle więc Alex nas czymś zaskakuje. Również i tym razem w tej pozornie wygładzonej kolekcji pojawia się pazur Wanga. Dość to ryzykowne, ale przewiduje się już, że te kontrowersyjne, zbyt duże dzianiny mogą odnieść olbrzymi sukces.

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: