Start Moda Prowokacyjny Pirelli


 

Kuszące lekcje geometrii

Niewątpliwie żyjemy w estetyce grafiki trójwymiarowej. Ob...

 

‘Imaginarium’ - Andrey Yakovlev & Lili Aleeva

Czy zwierzęta upodabniają się do swoich właścicieli? C...

 

Trendy Trash & Vaudeville

Interesującą propozycją wiosny 2009 jest pokaz o nazwie T...

 

Arabskie fascynacje - odzwierciedlone w trendach wiosny 2009

Inspiracją dla światowych projektantów mody są niejednok...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Prowokacyjny Pirelli

AddThis Social Bookmark Button
Pojawiły się już zakulisowe obrazy z najnowszego, najsłynniejszego i najbardziej pożądanego kalendarza świata. Mowa oczywiście o kalendarzu Pirelli na 2010 rok.

Czym zaskoczy nas tym razem? Cóż, pojawiają się w nim między innymi koguty, leniwce i konie, a zdjęcia mają miejsce w plenerach wiejskich, nad morzem, na skałach, w dżungli… słowem – sama natura.

No i oczywiście najważniejsze – nagie modelki, mnóstwo nagich modelek, a wśród nich Miranda Kerr, której naga sesja dla magazynu Rolling Stone wywołała ostatnio dużo medialnego zamieszania. W kalendarzu Pirelli zobaczymy jednak więcej Mirandy  niż kiedykolwiek.
 


Fotografem jest, znany z prowokacyjnego stylu, Terry Richardson. Mówi się o nim, że nic nie jest dla niego zbyt wulgarne. Że nie ma dla niego tematów tabu i potrafi oburzać swymi zdjęciami. Jednocześnie jest jednym z najbardziej rozchwytywanych fotografów modowo-reklamowych. Co wynikło z jego współpracy z modelkami? Możesz obejrzeć i ocenić już dziś.
Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: