Start Moda Etno wciąż na topie


 

Kuszące lekcje geometrii

Niewątpliwie żyjemy w estetyce grafiki trójwymiarowej. Ob...

 

‘Imaginarium’ - Andrey Yakovlev & Lili Aleeva

Czy zwierzęta upodabniają się do swoich właścicieli? C...

 

Trendy Trash & Vaudeville

Interesującą propozycją wiosny 2009 jest pokaz o nazwie T...

 

Jesienne trendy mody 2009


Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Etno wciąż na topie

AddThis Social Bookmark Button

sięWidzieliśmy już wcześniej różne oznaki plemienno-etnicznej tendencji w kolekcji wiosenno-letniej, m.in. Kate Moss dla TopShop, która potem wystąpiła na czerwonym dywanie z turbanem w roli głównej jej galowego stroju (u boku Marca Jacobsa).


sięsię
Włoski Vogue prezentuje w majowym wydaniu sesję zdjęciową inspirowaną marokańskimi wakacjami, przedstawiając w niej etniczny trend, który obserwujemy już od pewnego czasu. Styl etno staje się coraz bardziej widoczny
i popularny, jego wpływy odnajdujemy już nie tylko w wielkiej, plemiennej biżuterii, ale w stylizacji całego wyglądu. Rok 2009 przynosi nam coraz więcej egzotycznych elementów w ciepłych kolorach o barwie natury i przypraw.
W ubiorze pojawiają się koraliki, frędzle, kolorowe sukienki, turbany i szarawary.

 
     
Etno staje się ostatnio chyba ulubionym stylem Vogue’a, bo równocześnie
z włoskim wydaniem, również angielski Vogue przedstawia sesję, której motywem przewodnim są plemienne tendencje w modzie. Mamy tu sporo egzotyki, biżuteryjnego rękodzieła, nakryć głowy z liści i piór oraz feerię barw mieniących się na sukienkach.

 

 


się

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: