Start Moda Kate Moss w egzotycznych kreacjach dla Topshop


 

Kuszące lekcje geometrii

Niewątpliwie żyjemy w estetyce grafiki trójwymiarowej. Ob...

 

‘Imaginarium’ - Andrey Yakovlev & Lili Aleeva

Czy zwierzęta upodabniają się do swoich właścicieli? C...

 

Trendy Trash & Vaudeville

Interesującą propozycją wiosny 2009 jest pokaz o nazwie T...

 

Arabskie fascynacje - odzwierciedlone w trendach wiosny 2009

Inspiracją dla światowych projektantów mody są niejednok...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Kate Moss w egzotycznych kreacjach dla Topshop

AddThis Social Bookmark Button

topshopPrestiżowa sieć sklepów Topshop odsłoniła letnią kolekcję roku 2009 z udziałem Kate Moss, która zaprezentowała charakterystyczne, drapieżne pomysły. Prezentowany styl to nawiązujący do oryginalności dodatków marokańskich i indyjskich. Geometryczne plemienne wzory, a także kwiaty przeplatane są dodatkami typu frędzle, czy korale. Orientalna, paciorkowa biżuteria w połączeniu z dopasowanymi do kobiecej sylwetki strojami tworzy unikalną, pociągającą mieszankę.


W cenie od £22 do £75 można już coś ciekawego kupić, co jest zaletą tego producenta. Letnia kolekcja Topshop, prezentowana przez Kate, jest stylowa oraz nie pozbawiona elegancji. Odzież jest znakomicie skrojona, a wzory choć imitujące skóry zwierząt, dobrze się kojarzą, a także wzbudzają ogromne emocje u płci męskiej. Etniczne wpływy mają tu niebagatelne znaczenie, co zdaje się być celowe i jak najbardziej mile widziane. Sukienki, kamizelki, obcisłe bluzki oraz wisiorki eksponowane przez brytyjską modelkę tworzą atmosferę egzotyczności, emanującej seksapilem.

 

 

 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: