Start Moda Bielizna noszona na zewnątrz, czyli kobiecy trend w modzie


 

Kuszące lekcje geometrii

Niewątpliwie żyjemy w estetyce grafiki trójwymiarowej. Ob...

 

‘Imaginarium’ - Andrey Yakovlev & Lili Aleeva

Czy zwierzęta upodabniają się do swoich właścicieli? C...

 

Trendy Trash & Vaudeville

Interesującą propozycją wiosny 2009 jest pokaz o nazwie T...

 

Arabskie fascynacje - odzwierciedlone w trendach wiosny 2009

Inspiracją dla światowych projektantów mody są niejednok...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Bielizna noszona na zewnątrz, czyli kobiecy trend w modzie

AddThis Social Bookmark Button
Ostatnie wyraziste eksponowanie bielizny jako ubioru dziennego było widoczne w 1980 roku. Powrót do eksponowania seksownej odzieży spodniej na zewnątrz to odważne pomysły, nawiązujące do tamtego okresu. Kolekcje proponowane na 2009/2010 różnią się jednak pod względem kroju i doboru zestawienia ze sobą odzieży.
Ten rodzaj kreacji może stać się jednym z wszechobecnych stylów różnych środowisk. Pomysły przyciągają powszechną uwagę takimi elementami jak: pończochy w charakterystycznej, kuszącej formie, pikanteria oraz kreatywność kroju. Czy jednak w naszej kulturze tego typu ubrania nie są kojarzone z lekkością obyczajów?

Bielizna Bordelle sezonu jesienno-zimowego 2009

Jeśli zamierzasz ubrać się w krzykliwą, odważną bieliznę, używając jej jako ubrania wierzchniego to z pewnością nie pożałujesz inspirując się marką Bordelle. Kreacje tego domu mody nawiązują do niewoli, ale są również takie o bardziej stonowanej konwencji. Tego rodzaju strój podkreśla seksualny urok każdej kobiety, wyzwala z niej niepohamowaną naturalność. I choć dla wielu dam wymaga przełamania się, bez wątpienia jest godnym uwagi eksperymentem.Pończochy samonośne i podwiązki

Coraz częściej osoby z branży artystycznej lub bardziej odważne kobiety noszą na co dzień widoczne pończochy samonośne. Bez wątpienia w naszej kulturze dziewczyna, która spaceruje w takim zestawieniu po ulicy budzi kontrowersje. Dlatego tak istotne jest kto i w jakiej sytuacji zakłada tego typu kreacje.

 
Mischa Barton w pończoszkach

Obecnie jest wiele rodzajów wzornictwa pończoch, co znacznie urozmaica rynek produktów bielizny, którą można nosić jako odzież wierzchnią. Motyw węża jest dość popularny i trzeba przyznać prowokujący.

Dobrze jest łączyć tego typu kulturowe przełomy, stosownie do okoliczności. Na pewno osobom znanym, z kręgów artystycznych łatwiej jest nosić seksowną bieliznę na zewnątrz, bez wzbudzania pogardy czy niesmaku otoczenia. Dlatego zanim kobiety sięgną powszechnie po tego rodzaju ekstrawagancję na pewno minie trochę czasu.


Sierra Miller podczas Nowojorskiej imprezy organizowanej przez FactorGirl.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: