Start Moda Siła koloru


 

Kuszące lekcje geometrii

Niewątpliwie żyjemy w estetyce grafiki trójwymiarowej. Ob...

 

‘Imaginarium’ - Andrey Yakovlev & Lili Aleeva

Czy zwierzęta upodabniają się do swoich właścicieli? C...

 

Trendy Trash & Vaudeville

Interesującą propozycją wiosny 2009 jest pokaz o nazwie T...

 

Jesienne trendy mody 2009


Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Siła koloru

AddThis Social Bookmark Button

sąPrawdziwi mężczyźni nie noszą różowego koloru? Na pewno nie wszyscy. Żywe kolory często używane są na przykład dla wyznaczenia podziału męskich drużyn sportowych. Barwy - począwszy od egzotycznego żółtego, przez delikatny fiolet, błękit, aż po róż - są częścią kolorystyki garderoby mężczyzn na całym świecie, interesujących się modą. Co prawda istnieje stereotyp, iż barwy ciepłe są domeną kobiet, lecz współczesne trendy mody zdają się temu zaprzeczać.

Eleganccy Włosi, w ślad za projektantami mody, chętnie używają jasnych tkanin, a przecież nie są postrzegani jako niemęscy, ale jako gustowni. Sekret bowiem atrakcyjnego wizerunku mężczyzny tkwi w pewności siebie oraz umiejętności eksponowania wewnętrznej siły charakteru.


Biała kolorystyka guzików


Jak myślisz, jakiego koloru powinny być guziki okrycia wierzchniego? Złote? Nie. Zbyt eleganckie chociażby na żeglowanie. Granatowe? Też nie. Kojarzą z ponurą estetyką służbowego garnituru. Odpowiedź włoskich kreatorów stylu jest jedna – białe. Dlaczego? Otóż przede wszystkim to symbol czystości, świeżości, a także wiąże się z luksusem oraz poczuciem wolności. Poza tym, pasuje do innych części garderoby i tworzy z nimi synkretyczną całość. Polecane są również różne odcienie białego, w tym również perłowy.

 

 

  

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: