Start Moda Moda na zamawianie jedzenia przez internet


 

Kuszące lekcje geometrii

Niewątpliwie żyjemy w estetyce grafiki trójwymiarowej. Ob...

 

‘Imaginarium’ - Andrey Yakovlev & Lili Aleeva

Czy zwierzęta upodabniają się do swoich właścicieli? C...

 

Trendy Trash & Vaudeville

Interesującą propozycją wiosny 2009 jest pokaz o nazwie T...

 

Jesienne trendy mody 2009


Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Moda na zamawianie jedzenia przez internet

AddThis Social Bookmark Button

pyszneKlasyczne zamawianie jedzenia przez telefon powoli przechodzi do lamusa. Nie wszyscy wiedzą, że prawie połowa zamawianego w lokalach gastronomicznych jedzenia jest – jedzeniem na wynos. Rynek zamawiania jedzenia na wynos wciąż rośnię. Rosną też nasze wymagania co do obsługi przy tego typu usłudze. Trzymanie w domu stosu ulotek do restauracji lub pamiętanie numeru telefonow jest uciążliwe i niewygodne. Dodatkowo potrzeba posiadania przy sobie odpowiedniej ilości gótówki czy częste pomyłki przy składniu zamówienia telefonicznie sprawiły, że wielu ludzi chętnie poznaje nowy sposób składnia zamówienia na jedzenie do domu lub pracy.


Serwis pyszne.pl powstał właśnie z myślą o wszystkich tych którzy szukają wygodniejszego sposobu na zamawianie jedzenia, niż przez telefon. Pyszne.pl skupia ofertę 700 restauracji w jednym miejscu w największych miastach Polski. Liczba restauracji partnerskich, a także miast w których można zamówić jedzenie online wciąż przybywa. Oferta lokali na pyszne.pl jest różnorodna od uwielbianej przez wszystkich pizzy, poprzez dania kuchni polskiej na sushi i potrawach orientalnych kończąc.

pyszne


Zamawianie ulubionych dań jest bardzo proste i intuicyjne. Wystarczy podać adres dostawy i z spośród restauracji oferujących dowóz kliknąć na tą, która najbardziej nam odpowiada. Z menu wybieramy dania, na które mamy największą ochotę. Teraz wystarczy wybrać formę płatności. Na pyszne.pl mamy do wyboru: płatność kartą kredytową, szybki przelew lub PayPal. Można oczywiście dokonać płatności w tradycyjny sposób – gotówką przy odbiorze. Teraz wystarczy odebrać potwierdzenie na maila lub smsem i czekać na dowóz.
Serwis pyszne.pl oferuje swoim użytkownikom system punktów lojalnościowych. Zarejestrowany klient, przy każdym zamówieniu, zbiera punkty. Punty te są zapisywane na jego koncie i przy uzbieraniu odpowiedniej ilości można wymienić je na darmowy posiłek. Dodatkowo na pyszne.pl dowiemy się co o wybranej przez nas restauracji sądzą inni klienci. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko związane z zamówieniem z nieznanego jeszcze nam lokalu.

Zostań Fanem pyszne.pl na Facebooku! Dla wszystkich którzy „lajkują” pyszne.pl, serwis przygotowuje ciekawe konkursy i promocje, z których naprawdę warto skorzystać.

pyszne

 

Komentarze (1)

...
Ja wciąż lubię wybrać się do restauracji na mieście. W Olsztynie polecam restaurację Kolorowa - pyszne i tanie jedzenie ;)
Radek , sierpnia 24, 2021

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: