Start Moda PUMA Creative Factory


 

Kuszące lekcje geometrii

Niewątpliwie żyjemy w estetyce grafiki trójwymiarowej. Ob...

 

‘Imaginarium’ - Andrey Yakovlev & Lili Aleeva

Czy zwierzęta upodabniają się do swoich właścicieli? C...

 

Trendy Trash & Vaudeville

Interesującą propozycją wiosny 2009 jest pokaz o nazwie T...

 

Jesienne trendy mody 2009


Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

PUMA Creative Factory

AddThis Social Bookmark Button

puma22 listopada (wtorek) Studio DeltaOne w Warszawie zamieniło się w międzynarodowe atelier nowoczesnego designu. W ramach międzynarodowego konceptu PUMA Creative Factory gwiazdy i dziennikarze przy użyciu mnóstwa różnorodnych komponentów, pod czujnym okiem adeptów Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru projektowali swoje własne, kultowe bluzy PUMA T7 Track Jacket.

Już na imprezie mogliśmy podziwiać na młodych projektantach niepowtarzalne bluzy PUMA T7 Track Jacket, które sami osobiście wcześniej zaprojektowali i uszyli według własnego pomysłu.

puma


puma

Ciekawostką jest to, że bluzy te wykonane są z materiału, który w 100% nadaje się do recyklingu! Wszystko zgodnie z nową strategią marki PUMA, która od kilku lat prowadzi działania chroniące naszą Planetę i sprzyjające życiu w stylu EKO.

puma


puma


Wyzwanie podjęli i zadanie wykonali na 6-tkę , m.in. Odeta Moro-Figurska, Ola Kisio, Olga Frycz, Radek Majdan, Maja Hirsch, Filip Bobek, Przemek Cypriański, Paulina Sykut, Mateusz Borek, Beata Sadowska, Tomek Iwan, Ola Mikołajczyk, Kaja Śródka, Candy Girl, Alan Andersz, Klaudiusz Sevkovicz, Natalia Jakuła, Michał Nosowicz, Przemek Stoppa.

puma


puma


puma


puma


puma

 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: