Start Moda Invuu i Menbur pokaz w Warszawie


 

Kuszące lekcje geometrii

Niewątpliwie żyjemy w estetyce grafiki trójwymiarowej. Ob...

 

‘Imaginarium’ - Andrey Yakovlev & Lili Aleeva

Czy zwierzęta upodabniają się do swoich właścicieli? C...

 

Trendy Trash & Vaudeville

Interesującą propozycją wiosny 2009 jest pokaz o nazwie T...

 

Jesienne trendy mody 2009


Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Invuu i Menbur pokaz w Warszawie

AddThis Social Bookmark Button
W październiku w klubie Platinium w Warszawie odbył się pokaz mody najnowszej kolekcji londyńskiej marki Invuu oraz torebek hiszpańskiej firmy Menbur. Cały pokaz połączony został z największym klubowym konkursem dla modelek. Uczestniczki konkursu zaprezentowały na wybiegu imprezowe, kolorowe sukienki, które szybko przyciągnęły uwagę publiczności. Invuu bowiem to niesamowita kompilacja różnorodnych wzorów, fasonów i kolorów. Oryginalność, niepowtarzalność oraz egzotyczność – o to cechy, na które stawia marka. W ubraniach Invuu możesz dopatrzeć się inspiracji zaczerpniętych z podróży do takich miast i krajów jak Indie, Boliwia, Hongkong czy Korea.

Projektanci marki Invuu tworzą przede wszystkim dla kobiet energicznych, lubiących podkreślać swoją kobiecość i seksapil, ale czyniąc to z klasą. Zapraszamy na stronę marki: www.invuu.com. Z kolei jeśli jesteście fankami małych, kolorowych pudełeczek czy kopertówek do ręki, zachęcamy do odwiedzenia strony marki Menbur – www.menbur.comKomentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: