Start Moda Stwórz własną kolekcję dla marki CLICK FASHION!


 

Kuszące lekcje geometrii

Niewątpliwie żyjemy w estetyce grafiki trójwymiarowej. Ob...

 

‘Imaginarium’ - Andrey Yakovlev & Lili Aleeva

Czy zwierzęta upodabniają się do swoich właścicieli? C...

 

Trendy Trash & Vaudeville

Interesującą propozycją wiosny 2009 jest pokaz o nazwie T...

 

Jesienne trendy mody 2009


Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Stwórz własną kolekcję dla marki CLICK FASHION!

AddThis Social Bookmark Button

clickInteresujesz się modą, śledzisz najnowsze trendy, obserwujesz pokazy mody, a może ukrywasz swój szkicownik z oryginalnymi projektami, których jeszcze nikt nie widział? Polska marka Click Fashion jako pierwsza pozwoli Ci spełnić marzenia i zrealizuje Twoją kolekcję, która następnie trafi do wszystkich sklepów na terenie całego kraju!


Letnie kolekcje zawsze tętnią feerią kolorów, uderzają  kombinacjami deseni i faktur. Dlatego już dziś stawiamy na Twoją kreatywność, pomysłowość, innowacyjność – wykaż się, daj upust swoim twórczym fantazjom i pokaż nam swoje projekty! Spośród wszystkich nadesłanych propozycji wybierzemy jedną osobę, która otrzyma szansę zrealizowania swojej limitowanej kolekcji pod naszym brandem Click Fashion, ale z własnym nazwiskiem.

By zgłosić się do konkursu należy przesłać przynajmniej 5 projektów*, składających się na letnią kolekcję 2012 na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Na zgłoszenia czekamy do 16 grudnia 2011 roku.

click


Następnie najlepsze opublikujemy na naszym profilu facebookowym www.fb.com/ClickFashionPolska

Zwycięska kolekcja zostanie przedstawiona na finałowym pokazie. Zostanie także wprowadzona do sprzedaży w sklepach Click Fashion (zwycięzca otrzyma również uzgodniony procent od sprzedaży).

Wszystkie informacje i regulamin na stronie: http://www.facebook.com/event.php?eid=259627437406191

click

 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: