Start Moda Unikalna biżuteria Rodarte’a


 

Kuszące lekcje geometrii

Niewątpliwie żyjemy w estetyce grafiki trójwymiarowej. Ob...

 

‘Imaginarium’ - Andrey Yakovlev & Lili Aleeva

Czy zwierzęta upodabniają się do swoich właścicieli? C...

 

Trendy Trash & Vaudeville

Interesującą propozycją wiosny 2009 jest pokaz o nazwie T...

 

Jesienne trendy mody 2009


Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Unikalna biżuteria Rodarte’a

AddThis Social Bookmark Button
Pierścionki, bransoletki i naszyjniki projektu Marka Walsha oraz Leslie Chin, stworzone dla jesiennej kolekcji Rodarte’a, są przede wszystkim oryginalną i przykuwającą spojrzenie biżuterią, zasługującą na chwilę uwagi. Nietypowe połączenia posrebrzanego brązu, kamienia oraz kryształ, pozwoliły na uzyskanie interesującego dodatku, wyróżniającego się spośród innych. Kolekcja zainspirowana jest bohaterem znanego horroru – Frankensteinem, autorstwa Mary Shelley. Siostrom Mulleavy, które stoją za projektowaniem ubrań marki Rodarte, znakomicie udało się połączyć ciężką pracę z nietuzinkowymi projektantami. Dzięki temu możemy podziwiać unikalną biżuterię, zawierającą również elementy XIX-wieczne, a także pomysły zaczerpnięte z nawiązania do twórczości współczesnej rzeźbiarki, Rachel Whitehead.

Tej jesieni kolekcję owocnej współpracy projektu Walsh i Chin można obejrzeć i kupić w paryskim Collete, a także w Capitolu w Charlotte, znajdującym się w Północnej Karolinie.


   

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: